כותרת
> C;
1/1
שיטת הבליץ של רועי קולפ

כיצד נולדה שיטת הבליץ של רועי קולפ?
שיטת הבליץ היא שיטת לוחמה אשר נולדה בתקופת מלחמת העולם השנייה כאשר הגרמנים תקפו את אירופה בו-זמנית מכל החזיתות וניצחו בלא מעט מלחמות.

שיטת הבליץ נולדה כאשר יישמתי המון שיטות שונות לטיפול בעסק הפרטי שלי וחיפשתי את הנוסחה להצלחה. לאחר שהשיטה הוכיחה את עצמה והביאה לי תוצאות חיוביות, יישמתי את השיטה גם על עסקים אחרים וראיתי שהנוסחה עובדת!

מי שעובד בשיטת הבליץ לאורך זמן, בסוף ינצח ויפצח את השוק בו הוא פועל!

כאשר נתתי שירותי ייעוץ עסקי לעסקים שונים במגוון תחומים, הבנתי שבכדי באמת להצליח ולמקסם את התוצאות של העסק, אני חייב להביא פיתרון שיטפל בכל הרבדים השונים של העסק בו זמנית, מכאן החלטתי ששם השיטה ייקרא "שיטת הבליץ" ועקרונותיה יהיו טיפול 360 מקיף בכל הכאבים של עסק (לא משנה מאיזה תחום) ולהפוך את הכאבים האלו ליתרונות העסק ולביצוע פשוט של עקרונות אילו.

שיטת הבליץ מטפלת בתחומים הבאים:

 • ייעוץ עסקי וליווי אישי של העסק לאורך זמן
 • בניית מותג דיגיטלי וייעוץ אישי לגבי הניהול שלו
 • ייעול שיטות תפעול שונות ולוגיסטיקה
 • מיקסום רווחים ומינוף המוצרים של העסק
 • אוטומטיזציה של העסק, כך שתפנה יותר זמן לבעל העסק לתפעול שוטף
 • יצירת ממדי הצלחה (kpi) עבור העסק
 • מעקב אחרי סטטיסטיקות ומדיי ביצוע
 • יצירת מנועים שיווקיים עבור העסק


מה הפתרונות המיוחדים של שיטת הבליץ?
הצלחה בניהול עסקים הינו עסק מורכב. כל תהליך שנבחר לעשות ישפיע רבות על התוצאות העסקיות ועל הרווח הסופי. כל תהליך עסקי מתחיל מיצירה של תוכנית ואסטרטגיה מדוייקים לטווח ארוך ומוביל בסוף למיקסום הרווחים בעסק ועליה בתפוקה ובניהול הזמן של בעל העסק. לכן, כל בעל עסק צריך להתחייב לתהליך ארוך כך שהמשפכים השיווקיים שנבנה עבורו יובילו לתוצאות מקסימליות.


שיטת הבליץ נותנת לכל עסק פתרון מדוייק אשר מוביל לתוצאות ועליה ברווחיות העסק!

השיטה מורכבת מ:
הגדרת יעדים ומטרות עסקיות - לפני שמתחילים לרוץ, צריך לדעת ללכת. בכל צעד רועי קולפ יגדיר יחד עם בעל העסק מהם הצעדים שצריך לעשות בכדי להגיע למטרה ולפתור כל בעיה או כאב שהעסק חווה באותו רגע. בתהליך זה השגת התוצאות תהיה מותנית בהצבת מטרות ויעדים ברורים והגדרת יעדים לניהול העסק ברמה היומית, כך שהעסק תמיד ידע לאן הוא צועד בכל שלב.


טיפול בכספים ושיפור תהליכים - דברים גדולים מתחילים בשינויים קטנים! בתהליך זה נתחיל בהבנת פוטנציאל הרווחיות של העסק ומשם נעבור לקריאת הדוחות והבנתם לעומק. נבנה יחד עם בעל העסק תזרים מסודר, כך שנוכל לשלוט בכל הוצאות העסק באמצעות בקרה יומיומית. בעל העסק מיד יבין כי ללא הבנה מדוייקת בכספים העסק לא יוכל לשרוד לאורך זמן, לכן קודם כל נתחיל מהבנת ההוצאות וההכנסות של העסק, זהו הבסיס לכל עסק לא משנה באיזה תחום הוא פועל.
חשוב להבין: גם עסק רווחי יכול להיקלע לפערים תזרימיים ללא ניהול כספים ותזרים נכון.

בניית שיווק ויצירת אוטומציות שיווקיות לעסק - תוך כדי תהליך הייעוץ העסקי, אצור יחד עם בעל העסק אסטרטגיה שיווקית שתעבוד לאורך זמן ובצורה עקבית, נגדיר יחד את קהל היעד המדוייק עבור העסק ומשם נחליט אילו פלטפורמות פרסום הכי מדוייקות עבור קהל היעד ובאילו תקציבים. נבנה יחד אוטומציות שיווקיות ומשפכים שיווקיים, כך שיקלו מאוד על הניהול השוטף של העסק.

טיפול באשראי וניהול אשראי נכון - נעבור יחד עם בעל העסק העובר ושב של העסק, נבין יחד את מסגרות האשראי הקיימות, ננהל יחד את ההלוואות של העסק במידה וקיימות ויחד נבנה תזרים מזומנים הגיוני. דבר זה לבדו יחסוך לעסק המון כסף בשוטף ויגדיל את רווחיות העסק. בנוסף, ניהול נכון של תזרים הכספים ייצור לעסק קווי אשראי חדשים ויכולות החזר של הלוואות בצורה קלה יותר.

חשוב להבין: בעל עסק המתנהל מול בנק ללא ניסיון וידע חייב להיעזר ביועץ עסקי מקצועי ובעל ניסיון, כזה שיודע להתמודד מול הבנקים ומכיר לעומק את כל התנאים שהם מציבים. אסור לשכוח כי הבנק קודם כל דואג לצרכיו של הבנק והוא עסק לכל דבר. לכן, עסק שלא ייעזר בייעוץ עסקי צריך לדעת שזה כמו לא להיעזר בעורך דין לפני תביעה משפטית . הסיכויים שיצליח יהיו כמעט אפסיים. (מניסיון)

פיתוח עסקי ומינוף העסק - בתהליך הייעוץ העסקי נפעל בצורה פרודוקטיבית לפיתוח העסק, תוך כדי הגדלת קהל הלקוחות ושימור הלקוחות הקיימים. נחשוב יחד כיצד להגדיל את מוצרי המכירה או את השרותים הנוספים שהעסק יכול להעניק ובאמצעות כך המטרה העיקרית תצליח - הגדלת הכנסות. כמובן גם נבדוק על גיוס עובדים נוספים וניהולם בצורה יעילה.


מנטליות וחוזקה - זה לא סוד כי יש תחרות מאוד גדול כמעט בכל ענף שניגע בו במשק הישראלי. לכן, תמיד צריך לחדש, להיות יצירתי ותמיד להיות צעד אחד לפני המתחרים. יחד נתמודד עם הטעויות והכישלונות שהעסק חווה עד כה ונפיק את הלקח להפיכת כל התהלית לסיפור הצלחה.
חשוב לזכור: כישלון מוגדר ככישלון אם לא למדת ממנו!

מדוע כדאי לקחת ליווי עוטף בשיטת הבליץ?
חשוב להבין, על מנת להצליח בעסק צריך לקחת עזרה מגורם אובייקטיבי כגון יועץ עסקי. אם תשוו את עולם העסקים לעולם הספורט, אז האם ראיתם פעם אלוף אולימפי מצליח ללא מאמן?
הסיכויים לכך שעסק יצליח הינם גבוהים מאוד כאשר בעל העסק ייקח ייעוץ עסקי מנצח. לכן, יישום שיטת הבליץ היא היעילה ביותר למינוף מהיר של העסק
.

לסיכום: מדוע שיטת הבליץ תגדיל את רווחי העסק שלך?

 • שיטה מוכחת שעבדה על העסק שלי ועל עסקים נוספים שליוויתי.
 • באמצעות שיטה זו הסיכוי להצליח הוא הגבוה ביותר תוך כדי יישום כל הפעולות בעסק.
 • בעל העסק ילמד את כל הרבדים בעסק שלו והכי חשוב יבין את התזרים וניהול הכספים
 • ליווי ויישום התנאים בשטח.

בואו גם אתם ליישם את ההצלחה בשיטת הבליץ!


kolp4biz - ייעוץ עסקי להצלחה
כתובתנו: הבנים 14, הוד השרון
הטלפון שלי: 050-898-9651
roeikolp@gmail.com
www.kolp4biz.co.il
שעות פתיחה: 8:00-18:00

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף