כותרת
> C;
1/1
שאלות ותשובות של רועי קולפ ייעוץ עסקי

שאלות ותשובות – ייעוץ עסקי

כיצד יועץ עסקי טוב יכול לתרום לעסק שלך?

ניסיון רב שנים בהקמת עסקים, ידע וניסיון עם מגוון לקוחות ועסקים שונים ייעוץ עסקי שבאמת יוביל לצמיחה של העסק שלכם, תמיד יהיה בזכות הניסיון והידע של היועץ העסקי שכבר חווה מון כאבים של מגוון גדול של עסקים והתנסה בפתרון בעיות. בנוסף ליועץ עסקי בעל ניסיון לרוב גם יהיה אוסף של כלים שישפרו את ביצועי העסק שלכם.

תוך כמה זמן של ייעוץ עסקי העסק שלי יתחיל לראות תוצאות?

האינטרס של יועץ עסקי הוא להביא תוצאות לעסק שלך במהירות המרבית. עם זאת חשוב לדעת כי לכל עסק בעיות שונות ולכל תחום יש את המורכבות שלו הן מבחינת התפעול והן מבחינת התחרות בשוק. לכן, מהירות השיקום והצמיחה תלויה בשיתוף פעולה מלא של בעל העסק. בתהליך יעוץ עסקי תקבלו כלים רבים שתצטרכו להטמיע בעסק ותפקיד היועץ העסקי הוא לעזור לבעל העסק להטמיע זאת במהירות האפשרית. לכן, צמיחת העסק מאוד תלויה בתקשורת עם בעל העסק ויכולת

האם רק עסקים וחברות שנקלעים לקשיים יצטרכו שירותי ייעוץ עסקי?

התשובה היא חד משמעית – ממש לא! יעוץ עסקי מתאים לכל סוגי העסקים, מפני שכל עסק שרוצה להתייעל ולצמוח יצטרך ליווי חיצוני של יועץ עסקי, אחרת צמיחת העסק תהיה איטית משמעותית במידה ובעל העסק יעשה את הכול לבד. לכן, לא רק עסקים וחברות אשר נתקלים בקשיים צריכים ייעוץ עסקי, אלא גם אלה שמעוניינים לצמוח, להגדיל רווחים ולמנף את המוצרים הקיימים שלהם בעסק. לדוגמא: שיפור והגדלת מכירות, קידום מוצרים חדשים, הטמעת תהליכי שיווק דיגיטלי בעסק, ייעול לוגיסטיקה ומערכות תפעול, ניהול מלאי, ניהול תזרים מזומנים ועוד.

מדוע כדאי לבחור בשיטת הבליץ?

בתחילה חשוב להבין כי בכדי ששיטת הבליץ תצליח בעסק שלכם, חשוב שתיקחו עזרה מאדם עם ידע שמגיע לטובתכם, כגון יועץ עסקי. נסו לדוגמא להשוות בין עסקים לתחומי הספורט השונים, האם ראיתם אלוף אולימפי מצליח ללא מאמן? לכן חשוב שגם לכם יהיה מאמן שיוכל להסתכל על העסק שלכם מהצד ויבין בצורה אובייקטיבים את הטעויות שלכם ויתקן אותם באופן מידי. במידה ותשתפו פעולה, הסיכוי שהעסק שלכם יצמח הינם גבוהים מאוד. לכן, יישום שיטת הבליץ היא היעילה ביותר למינוף מהיר של העסק.

מהם התהליכים שהעסק עובר בשיטת הבליץ? וכיצד מתבצע תהליך ייעוץ עסקי וליווי אישי

לפני שמתחילים לרוץ, צריך לדעת ללכת. בכל צעד רועי קולפ יגדיר יחד עם בעל העסק מהם הצעדים שצריך לעשות בכדי להגיע למטרה ולפתור כל בעיה או כאב שהעסק חווה באותו רגע. בתהליך זה השגת התוצאות תהיה מותנית בהצבת מטרות ויעדים ברורים והגדרת יעדים לניהול העסק ברמה היומית, כך שהעסק תמיד ידע לאן הוא צועד בכל שלב.

 • הגדרת יעדים ומטרות עסקיות
 • טיפול בכספים ושיפור תהליכים
 • ניהול נכון של שיווק דיגיטלי ובניית מותג באינטרנט
 • בניית שיווק ויצירת אוטומציות שיווקיות לעסק
 • טיפול באשראי וניהול אשראי נכון

במה שיטת הבליץ שמה דגש בעסק שלכם?

שיטת הייעוץ של רועי קולפ מבוססת על המון ידע וניסיון בתהליכי עסקים שהקים וניהל בעצמו. במהלך השנים פיתח את "שיטת הבליץ" אשר נולדה מיישום של המון שיטות שונות לטיפול בעסקים הפרטיים שלו וחיפש את הנוסחה להצלחה. לאחר שהשיטה הוכיחה את עצמה והביאה תוצאות וצמיחה לעסק, יישם רועי את השיטה גם על עסקים אחרים והבין מהר מאוד כי השיטה עובדת!

שיטת הבליץ מטפלת בתחומים הבאים:

 • ייעוץ עסקי וליווי אישי של העסק לאורך זמן
 • בניית תכנית עסקית שתעבוד לאורך זמן עבור העסק שלכם
 • בניית מותג דיגיטלי וייעוץ אישי לגבי הניהול שלו
 • ייעוץ בשיווק דיגיטלי ותכנון נכון של התקציב השנתי
 • ייעול שיטות תפעול שונות ולוגיסטיקה
 • מקסום רווחים ומינוף המוצרים של העסק
 • אוטומטיזציה של העסק, כך שתפנה יותר זמן לבעל העסק לתפעול שוטף
 • יצירת ממדי הצלחה (kpi) עבור העסק
 • מעקב אחרי סטטיסטיקות ומדיי ביצוע
 • יצירת מנועים שיווקיים חיצוניים ושתפ"ים עבור העסק

למי ניתן ייעוץ עסקי וליווי אישי בעסק או בארגון שלכם?

האני מאמין של רועי קולפ הוא כי ייעוץ עסקי הוא תהליך שכל מנהל בעסק חייב לעבור. לרוב, מנהל בעסק שלכם או הבעלים הם עסוקים מידי ואין להם את הזמן או היכולת ללמוד כיצד העסק צריך לפעול וכיצד להביא את העובדים לתפקוד גבוה ובעל משמעות הן לעצמם והן לחברה או לעסק. המנהלים של העסק או האירגון הם הקפטנים של הספינה שמפליגה ועליהם מוטלת האחריות לתפקוד מקסימלי של העסק.

לרוב, למנהלים יהיה קשה למקסם תפעול של עסק כשהוא לא מכיר את כל הכלים היעילים שיינתנו לו בתהליך ליווי עסקי. מנהלים אשר לעולם לא עברו קוסי מכירות, לעולם לא יוכלו לשפר את מכירות העסק בצורה יעילה או לאתר פגמים בעבודה השוטפת, לכן כל עסק חייב יועץ מקצועי שיסתכל מהצד ויבין בצורה שוטפת כיצד לייעל את העסק ולהפוך אותו לעסק מצליח במינימום אנרגיה והשקעה כספית.

האם יועץ עסקי מחוייב לשמור על סודיות בכל הקשור לעסק שלי?

כל יועץ עסקי מבין זאת היטב כי מובן מאליו שיש סודיות מוחלטת בקשר שבין היועץ לבין בעל העסק. היועץ מחויב בפני כל לקוח כי לא ישתף את המידע עם מתחרים או עם כל אדם אחר. לכן, מומלץ מראש את היועץ או כל אדם אחר שעוזר לכם בעסק על מסמך המחייב אותו לשמירת סודיות. כולל סודיות רשימת הלקוחות שלכם.

כמה עולה ייעוץ עסקי איכותי לעסק שלי?

פגישת יעוץ ראשונה היא לרוב במחיר היכרות. תוכלו תמיד לבחור מבין מגוון חביות היעות העסקי שאני מציע ולבחור מה הכי טוב לעסק שלכם ומה הכי נכון לכם מבחינה תקציבית. אך אני רוצה להסב את תשומת ליבכם לטעות הנפוצה ביותר אצל בעלי עסקים והיא ההבנה כי ייעוץ עסקי או ייעוץ שיווקי לעסק הוא "השקעה" ולא "הוצאה" וזו מפני שבעתיד אתם תקבלו הרבה יותר ממה ששילמתם עליו בתחילת הדרך.


רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף