כותרת
> C;
1/1
ייעוץ שיווק דיגיטלי

במידה ואתם בעלי עסקים, לא משנה מאיזה תחום, אתם וודאי כבר יודעים כי התחרות עם השנים הופכת ליותר ויותר קשה ומאתגרת. בכדי להצליח להרים את הראש מעל המים ולמשוך כמה שיותר לקוחות, חשוב לפעול בצורה מדוייקת לעסק שלכם ולאזור בו הוא ממוקם ופועל. לשמחתנו, פריחתו של כל תחום הדיגיטל יצר סיטואציה שבה מיקום העסק כבר פחות חשוב וגם אם העסק נמצא בקצה אחר של הארץ הוא יכול למכור לכל הארץ ואפילו לכל העולם. לכן, חשוב כי כל בעל עסק יבין את הפוטנציאל הגלום בעסק שלו ואת הדרך הנכונה בה הוא יכול לגדול ולהתפתח וזאת שלמרות שהאופציות הן מרובות, צריך לבחור דרך אחת רציפה ומדויקת שתעבוד לטווח רחוק וכך לנצל את מקסימום הפוטנציאל הגלום בעסק שלכם (שלרוב בעל העסק לא מודע אליו) וליצור דרך פוטנציאל זה את מקסימום הרווחים שניתן להוציא מהעסק.

היי, אני רועי קולפ, בעל ניסיון רב שנים בכל תחומי הדיגיטל. אני נותן שירותי ייעוץ דיגיטלי ויעוץ שיווק אשר מותאמים בצורה מדויקת לצרכיו של כל עסק בצורה ספציפית. אני אצור עבורכם מטרות ויעדים ויחד נבנה מותג דיגיטלי מנצח עבור העסק שלכם!
כל זאת בעזרת הניסיון והידע הרב שאני מביא עימי, יחד עם הכאבים והטעויות שכל עסק עובר ואותם חוויתי על הבשר. אני אדייק את תהליכי העבודה עבורכם ויחד ניצור תקציב לקידום ושיווק דיגיטלי אפקטיבי שמוביל לתוצאות, כל זאת בעזרת כלי שיווק דיגיטליים ומערכות חדשניות אשר יודעות לנתח את השוק ואת העסק עצמו ולהוביל לתוצאות מנצחות.

חשיבות הייעוץ שיווקי בתהליכים דיגיטליים
כיום, כל בעל עסק יודע כי שיווק דיגיטלי הפך להיות הכרח לקיומו של כל עסק, לא משנה מה גודל העסק. אך לא כל בעל עסק שוחה בתחום הדיגיטלי ולרוב גם לא ימצא את הזמן לבנות את המותג בדיגיטלי בצורה הנכונה, משום שהדבר דורש המון למידה עצמית והיכרות מעמיקה עם כל המערכות הקיימות כיום בשוק.
במיוחד עבור קשיים אלו, כל בעל עסק היום נדרש לקחת שירותים של ייעוץ שיווקי דיגיטלי אשר מתבצעים אחד על אחד באופן אישי ומותאם ספציפית לעסק עצמו על פי תקציב שייקבע מראש. כך אוכל ללוות את העסק לאורך זמן וניצור יחד מותג דיגיטלי מנצח. שיווק דיגיטלי נכון, יעזור לכל עסק להתקדם לקראת המטרות והיעדים שסימן לעצמו במהלך השנה ולהגשים אותן דרך שיווק אפקטיבי.


ייעוץ לשיווק דיגיטלי נעשה על ידי יועץ מקצועי שיש לו ניסיון רב שנים בעבודה מול בעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים וכזה שיש לו ניסיון והיכרות עם האתגרים החדשים שכל עסק מתמודד איתם ולרוב לומר על הבשר דרך טעויות שהוא עושה. תפקידו של ייעוץ עסקי נכון הוא להתאים עבור העסק את מגוון הפתרונות הקיימים בשיווק בדיגיטלי, לחבר לעסק את רשימת הספקים הנכונים בנושא ולהקטין עבור העסק את העלויות הרבות הכרוכות בכך.


חשוב לדעת: לרוב, שירותי ייעוץ שיווקי דיגיטלי מלווים את העסק כבר בחיתוליו ומשלבי ההקמה הראשונים, לכן חשוב שיהיה יועץ עסקי בתמונה כבר משלביו הראשונים של העסק. בנוסף, ניתן לשפר תוצאות גם של עסקים קיימים, להוזיל עבורם את מחירי השיווק הדיגיטלי וליצור מיקסום של משפכי שיווק ושל ריווחי העסק.

יצירת אסטרטגיה שיווקית נכונה ביעוץ ושיווק דיגיטלי
ייעוץ שיווקי דיגיטלי יעזור לכל עסק להתמקד ולתכנן בצורה המדוייקת ביותר את המטרות והיעדים שאותן סימנו ואנו רוצים להגשים. היועץ העסקי יישם שיטות שיווק שונות, ייצר משפכי שיווק נכונים ויוביל את בעל העסק אל המקום הבטוח שלו. בנוסף, היועץ העסקי יסייע לבעל העסק לנסח במדוייק את החזון שלו ולאן העסק הולך בשנים הקרובות. בתהליך זה גם ניצור יחד את בידול העסק מיתר המתחרים ונוביל לכך שהעסק יהיה ייחודי ובעל רווחים מקסימליים יחסית לתחום בו הוא פועל.


היועץ העסקי יעזור לבעל העסק לבנות תכנית אסטרטגית לטווח ארוך הכולל כמובן גם תכנית לשיווק דיגיטלי מנצח שיוביל לתוצאות כבר בזמן קצר וגם בטווח הארוך, כל זאת תוך שימוש בכלי שיווק טכנולוגיים אשר יודעים לנתח ולהעמיק בנתוני העסק, כך שהעסק יוכל כל הזמן להשתפר על פי הנתונים והסטטיסטיקות שיקבל מתוכנות אלו. אנו מבינים כיום כי יש בשוק הדיגיטל מגוון כלים ותוכנות, אשר יוכלו לתת לנו אינדיקציה לכל מה שקורה בעסק בכל זמן נתון

אז למה ייעוץ עסקי אצל רועי קולפ?
מפאת מגוון הכלים הרבים נוצר בלבול גדול וחוסר סדר בכל עסק בכל הקשור לשיווק דיגיטלי נכון. כל משווק שתיפנו אליו יבטיח לכם דברים שלרוב הוא לא יכול לעמוד מאחוריהם ולכן בעלי עסקים רבים נכווים בכל מה שקשור בשיווק דיגיטלי, זאת מפני שהם פשוט לא יודעים כיצד לנהל את המשווקים שלהם וגם לא ליצור מטרות ויעדים ברורים.


חשוב להבין כי גם אם יצרנו מטרות ויעדים מול המשווק הדיגיטלי, אין זה אומר שנוכל להגיע לשם וזאת מפני שלא תמיד המטרות שהצבנו מחוברים למציאות או לתחום הדיגיטל, לכן חשוב מאוד להיות מדוייקים בנושאים האלה ולהסתמך רק על נתונים ולא על השערות.


יש ברשותי את הניסיון הרב לעמוד מול המשווקים הדיגיטלים, לקרוא נכון את הנתונים המוצגים ולהבין אם מדובר בהבטחות שווא, או שמדובר במשווק אמין שניתן ללכת עימו לטווח רחוק ולבנות איתו אסטרטגיה שיווקית מנצחת.


חשוב שנדע לנצל את כל כלי השיווק האפקטיביים בצורה נכונה ולנהל אותם מול המשווק הדיגיטלי שלנו. צריך לדעת לבחון אותם במשקפיים הנכונות ולהבין לעומק האם הם יכולים לסייע לנו בקידום העסק ולעמוד ביעדים הרצויים. ייעוץ שיווקי דיגיטלי שאני נותן כולל בניית תכנית שיווקית דיגיטלית לטווח ארוך, כזאת אשר תגדיל לכל עסק את הטראפיק באתר. בנוסף, נשתמש בפיתוחים טכנולוגיים חדשניים הקשורים לתחום הפרסום הדיגיטלי וזאת בכדי למשוך קהל ממוקד ואפקטיבי לאתר העסק, כזה שיביא בסוף להמרה של מכירה ולא ייצור עבורינו טראפיק זבל שיוצר רק מספרים מנופחים אך לא יוצר תוצאות.

כיצד יוצרים שיווק דיגיטלי נכון
אתם בטח רוצים להגיע לכמה שיותר לקוחות וחושבים לעצמכם כיצד עושים זאת בצורה מדוייקת? אם הגעתם עד כאן בקריאה, זה אומר שבטח כבר נכוויתם לא מעט פעמים ואתם מחפשים את הפיתרון הנכון עבור העסק שלכם. ובכן, שמי רועי קולפ ואני מזמין אתכם לקפה לשיחת היכרות לשירותי הייעוץ השיווקי שאני נותן. בשיחה אבין מיד את צרכי העסק ואתאים עבורכם כבר בשיחת ההיכרות את החליפה המתאימה לשיווק דיגיטלי נכון בעסק שלכם. פנו אלי ואשמח למסור לכם פרטים נוספים.

חשוב להבין: שיווק דיגיטלי נכון, תמיד ייקח את העסק שלכם צעד קדימה!

kolp4biz - ייעוץ עסקי להצלחה
כתובתנו: הבנים 14, הוד השרון
הטלפון שלי: 050-898-9651
roeikolp@gmail.com
www.kolp4biz.co.il
שעות פתיחה: 8:00-18:00


עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף