כותרת
> C;
1/1
ייעוץ בשרשרת אספקה, ייעוץ לוגיסטי ופתרונות שילוח

אנו נמצאים כיום בעידן שבו בעלי עסקים ובפרט עסקים קמעונאיים מתמודדים עם עומס רב של משימות ומחסור בזמן לנהל ולייעל את העסק כראוי. לכן, לרוב מה שקורה הוא שתהליכי הייעול הלוגיסטיים של העסק נדחקים הצידה ונשארים אותו דבר לאורך זמן, גם אם רוב השוק כבר התקדם לתהליכים חדשניים יותר, יעילים יותר וזולים יותר. אז כיצד ניהול לוגיסטי מדוייק יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ואף לייעל את העסק שלכם עד לרמת מיקסום הרווחיות על כל שילוח ועל ניהול המחסן והמלאי בצורה נכונה.

כיצד ייעוץ לוגיסטי וניהול תפעולי נכון ייעל את העסק שלכם?
ובכן, כמו שאומרים: אלוהים נמצא בפרטים הקטנים וכל עסק לא משנה מאיזה תחום מורכב מהמון דברים קטנים שיוצרים את השלם. התייעלות נכונה של כל התהליכים הלוגיסטיים כולל משלוחים עד לבית הלקוח יכולים להיות הדבר שיעביר את העסק ממסלול של הפסד למסלול של רווח ומיקסום הזמן שבעל העסק צריך להתמודד איתו.

תכנון לטווח ארוך שעושה את ההבדל
רוב העסקים בישראל חיים את הרגע ותופרים תלאים בהתאם לצרכים המיידיים שלהם ומוצאים פתרונות מיידיים לאתגרים שהם נתקלים בהם. לכן דברים אלו אינם מייצרים תוכנית ברורה לטווח ארוך, אלא נשענים על כיבוי שריפות אינסופי ומתמשך. במידה ואתם מזהים את העסק שלכם כעסק כזה, דעו שאתם לא לבד. לרוב בעלי העסקים אין בכלל את הזמן לבצע סקירות שוק בצורה שוטפת, אין להם זמן לבחון ספקים חדשים ואין להם זמן לפעול לתהליכי חשיבה לשיפור תהליכים עסקיים ושיפור תהליכים פרקטיים הקורים יום יום בעסק. לכן, העסק אף פעם לא ממנף את עצמו למקסימום, אלא חי מכח האינרציה של הדברים ולעיתי חווה תקופות שפל קשות מפני שלא תיכנן את הדברים לאורך זמן.

תנסו לחשוב על זה ככה: סכומי כסף מאוד גדולים שאתם משקיעים בעסק, לרוב מבוזבזים מפני שאין לכם זמן לייעל את העסק, ליצור הזדמנויות חדשות ולעקוב אחר ההתפתחויות הקורות בשוק. לכן, במציאות של היום דווקא לשחקנים טריים שרק נכנסו לשוק יש יתרון אדיר על עסקים ותיקים שמתנהלים בצורה אוטומטית ללא כל חשיבה. עסקים חדשים לעומת זאת,תמיד ייכנסו לשוק עם מידע אמין ועם הטכנולוגיות הכי חדישות ולכן יוכל ליצור יתרון רב על פני עסקים ותיקים. דבר זה לבדו יכול להוביל את העסק שלכם מרווחיות לתהום כלכלי.

היי אני רועי קולפ, בעל ותק רב שנים בתחום ניהול עסקים קמעונאיים, ניהול מחסנים, מלאי ויצירת אפקטיביות לרווח מקסימלי בניהול הספקים והסחורה הנכנסת ויוצאת מהעסק. באמצעות ליווי אישי של בעל העסק וייעוץ עסקי הכולל ניתוח תהליכים תפעוליים והבנת כל שרשרת האספקה והלוגיסטיקה של העסק, נוכל יחד להביא את העסק לצמיחה ולמינוף רווחיות העסק על בסיס הדברים הקיימים בו כבר עכשיו. ייעוץ עסקי נכון ומדוייק יובי את העסק שלכם ליציבות, מיקסום הרווחיות וניהול זמן וכח אדם בצורה המדוייקת ביותר.


השירותים והליווי שאני נותן לעסקים בתחום הלוגיסטי והתפעולי:

  • ייעוץ וליווי כיצד לנהל נכון מחסן ומלאי
  • יצירת מדדים תפעוליים – KPI ומעקב שוטף אחרי כל הנתונים
  • ליווי וייעוץ במציאת ספקים נכונים והוזלה של הספקים
  • יצירת מערכת שילוח נכונה וזולה עבור העסק
  • יצארית שיתופי פעולה ומיזוגים עם חברות קיימות שדואגות למיקסום שרשרת האספקה
  • מעקב סטטיסטיקות ונתונים אחרי רווח והפסד של שרשרת האספקה
  • ייעוץ וליווי ביצירת רכש חדש או שדרוג רכש קייםן
  • יצירת מודל לניהול נכון ויצירת נהלים עבור כח האדם של העסקגם בעסק שלכם רצוי ליישם תהליך תפעולי לצמיחה ומינוף!
זה ברור לכולנו כי ככל שהעסק מורכב יותר ויש לו מערך גדול יותר של רכישות, תהליכים לוגיסטיים, שרשרת אספקה וניהול מלאי מורכב וכו', כך תיגבר ההבנה כי יש צורך בייעול תהליכי עבודה, מעקב שוטף אחרי נתונים והצבת יעדים ומדדי ביצוע.
גם עסקים קטנים יכולים למקסם את הררווחיות בכך שיצמצמו את העלויות המשמעותיות של העסק על ידי בחינה נכונה של צרכי העסק וייעול התהליכים הקיימים אצלו.

חשוב לזכור כי תהליך יסודי של ייעול העסק, יכפיל לכם את החיסכון בכל חודש ויביא לתוצאות מיידיות של מיקסום הרווח הסופי של העסק.


kolp4biz - ייעוץ עסקי להצלחה
כתובתנו: הבנים 14, הוד השרון
הטלפון שלי: 050-898-9651
roeikolp@gmail.com
www.kolp4biz.co.il
שעות פתיחה: 8:00-18:00


רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף