כותרת
> C;
1/1
איך לבחור יועץ עסקי?

התנהלות עסקית נכונה מצמיחה ומקדמת, היא מגדילה הכנסות וממקדת את הפעילות של העסק לפי מצב השוק, צרכי הלקוחות וכדומה. בצמתים משמעותיים של בית העסק יהיה צורך להיעזר בשירות של יועץ עסקי. הוא איש המקצוע שיכול לאבחן את מצב העסק, להבין את נקודות הקושי שלו, ולהוביל אותו לצמיחה, להתפתחות או לשיקום במידת הצורך.

בחירה חכמה להצלחת התהליך

כדי שהעסק אכן יפרח חשוב לבחור בחכמה יועץ עסקי. יועץ שתהיה בו מידה רבה של מקצועיות והבנה עסקית, זאת לצד התאמה לעסק שלכם כמו גם לציפיות שלכם כבעלי העסק מהיועץ העסקי. באופן כללי חשוב לשים לב בבחירה לנקודות הללו:

מקצועיות וידע עכשווי - חשוב לוודא כי ליועץ העסקי יש ידע מקצועי נרחב ועכשווי. מה שיאפשר לו להבין אל נכון את התמונה העסקית שלכם, ובהתאם לכך להמליץ ולכוון אתכם לכיוון הנכון עבורכם.

התאמה והקשבה - לא לכל בעל עסק מתאימה כל עצה. היות שכך חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים ייעוץ עסקי שמתאים לכם לפי אופי העסק, השלב בו אתם עומדים והציפיות שלכם מהיועץ. כמו כן יש לוודא כי היועץ יתאים את עצמו ויקשיב היטב לציפיות וליכולות שלכם, ויפעל בהתאם לכך.

סיפורי הצלחות - יועץ עסקי טוב הוא יועץ שאתם יכולים לקבל עליו המלצות ולשמוע סיפורים של הצלחות מלקוחות שנעזרו בשירותיו. כי הצלחה בשטח היא זו שמוכיחה את היכולת של היועץ, ומאפשרת לכם להיות בטוחים שהיועץ יוכל להוביל גם אתכם לצמיחה עסקית.

יועץ או מלווה לעסק?

יש להבדיל בין שתי אופציות מוצעות. יש יועץ עסקי שמגיע על תקן של נותן עצות, לעומתו קיים שירות של ליווי עסקי. בשירות זה היועץ מלווה את העסק לאורך תקופה לצורך ניווט מקצועי של בית העסק.kolp4biz - ייעוץ עסקי להצלחה
כתובתנו: הבנים 14, הוד השרון
הטלפון שלי: 050-898-9651
roeikolp@gmail.com
www.kolp4biz.co.il/
שעות פתיחה: 8:00-18:00

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

רועי קולפ - ייעוץ עסקי וליווי אישי לצמיחה עסקית

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף