כותרת
> C;
1/1
אודות רועי קולפ ייעוץ עסקי


קצת עליי, או במילים אחרות נעים להכיר :)
נעים מאוד, שמי רועי קולפ- בן 32, נשוי באושר ואב לשניים. בעלים של חברת ייעוץ עסקי KOLP 4 BIZ אשר נועדה לשיפור התוצאות והביצועים העסקיים ויצירת שפע כלכלי מנצע לעסקים, ארגונים, עצמאיים וחברות. על ידי ייעוץ עסקי וליווי במפגשים אישיים אחד על אחד.


בעזרת תכנון של אסטרטגיה עסקית לטווח ארוך, אייצר את הנוסחה להצלחה עבור העסק שלך, זאת לצד הדגשתה נקודות החוזקה של העסק לצד בידול וייחודיות אל מול המתחרים, מה שיניע קדימה את העסק שלך גם במישור הפיננסי וגם ביצירת מותג, חזות מיוחדת ויצירת נוכחות דיגיטלית חזקה בכל רשת האינטרנט.

אני בעל תואר ראשון B.A במנהל עסקים ובעלים של רשת החנויות "צעצועון" שהיא אחת מהמובילות בישראל בתחום הצעצועים, יש לי ניסיון רב בתחום הקמעונאות ויצירת רווחיות גבוהה עבור מכירת כל מוצר. המומחיות שלי היא בתחום הקמעונאות, כלכלה ופיננסיים, שיווק, תמחור נכון, בניית תוכנית
פיננסית, מכירות בדיגיטל ובחנויות, ניהול עסק, ניהול תקציב מזומנים, ניהול מלאי, ניהול תזרים מזומנים, ניהול עובדים ויזמות.

מאז ילדותי גדלתי אל תוך עולם העסקים וכבר בצעירותי נכנסתי לעסק המשפחתי וניהלתי רשת חנויות צעצועים. רכשתי המון ידע וניסיון של עבודה בשטח, התמודדתי עם קשיים ואתגרים שכל עסק עובר. רכשתי כלים ויצרתי נוסחאות להצלחה ומינוף רווחי העסק, כך שכיום אני רוצה להעביר הלאה את הידע והניסיון שלי לבעלי עסקים על מנת שיצליחו.


התהליך לשיפור תוצאות העסק שלך
בסיס פיננסי הינו מפתח חשוב לקבלת החלטות ויצירת היעדים הנכונים והריאליים עבור העסק שלך.
לכן, המטרה שלי כיועץ עסקי היא קודם כל להבין את נקודת המצב הנוכחית של העסק, את הרווחיות שלו ואת מצב השוק בו הוא פועל. לאחר מכן, אצור יחד עם בעל העסק מטרות ויעדים אשר מחוברים למציאות ולשוק בו הוא פועל, זאת על מנת להגיע למצב שבו נקבל יחד החלטות מדויקות ומושכלות המבוססות על נתונים ולא על השערות ופנטזיות.


כיצד אמנף את מחזורי העסק שלך? (רמז: שיטת הבליץ)
בעזרת הניסיון הרב שצברתי, פיתחתי את שיטת "הבליץ". זוהי שיטה שהרעיון המרכזי שלה הוא לתקוף את העסק שלך מכל החזיתות בו-זמנית בכדי למקסם את מכירות העסק בכדי להגיע לתוצאות מהירות והגדלת מחזורי מכירות בצורה יעילה ומהירה וזאת מבלי לפגוע בפעילות העסק השוטפת.
בשיטת הבליץ, אצור איבחון עסקי מעמיק לעסק, כך שהסיכויים שהעסק יגדל יהיו בעלי סכוי רב להצלחה. אצור עבורך מתודה סדורה לשנה הקרובה, כולל תוכנית עסקית מפורטת אשר תתאר במדוייק את כל תהליכי העסק וכל ההוצאות/הכנסות הנדרשים עבור העסק שלך.

תהליכי העבודה של שיטת הבליץ:
ב- בדיקת העסק
ל- ליווי ובקרה
י- יישום המשימות
צ- צמיחה

מכור לתוצאות עסקיות
רעיונות מוצלחים וחזון זה תמיד נחמד,אך מה שבאמת חשוב ומספק הוא התוצאות! מדי יום אני פוגש עסקים בתחילת דרכם, או עסקים שכבר עובדים ורוצים להגדיל את המכירות, אך אינם יודעים להפוך את החזון היפה שלהם לפרקטיקה מוצלחת שתביא תוצאות אמיתיות לעסק שלהם. מפאת הכאבים שעברתי בעסקים שניהלתי, אני מלא הבנה לכל הכאבים של עסק ויודע כיצד למקד את בעל העסק ואת החזון שלו ולהביא אותו לידי פעולות שידייקו את המטרות שלו ויהפכו לפרקטיקת עבודה שתהפוך לעבודה מעשית ותביא את התוצאות שנגדיר מראש.

השירותים שאני נותן

  • ייעוץ עסקי לעסקים, חברות וארגונים
  • ייעוץ שיווקי הן בדיגיטל והן בחנויות קמעונאיות
  • בניית מערכי שיווק ומכירות יעילים ועל פי תקציב קיים
  • שיפור וייעול תהליכים לוגיסטיים
  • בניית תוכנית עסקית והגדרת מטרות
  • בניית שפה מיתוגית לעסק
  • ליווי יזמים בהקמת עסק חדש משלב הרעיון ועד להקמה
  • ליווי העסק אל מול אנשי מקצוע בתחומים שונים שיפתחו את הפעילות העסקית שלכם
  • ניהול תהליכי פיתוח עסקי לעסקים קטנים ובינוניים


האג׳נדה שלי
האני מאמין שלי מתבסס על אימון אישי לעסקים ונתינת כלים וידע רחב על פי איסוף נתונים שמתאימים ללקוח ולקהל היעד שלו. כל זאת נעשה על ידי פעילות מקיפה 360 לעסק, כך שנתקוף את השוק מכל החזיתות, כגון: מכירות אונליין, שיווק, יצירת שותפים עסקיים, ניהול פיננסי נכון של העסק, יצירת כוח אדם איכותי, יעילות ארגונית ולוגיסטית והכי חשוב, הפחתת העומס מבעל העסק ויצירת מנועים אוטומטיים שיעבדו בשבילו. מפגשים אלו מיועדים לבעלי עסקים עצמאיים, מיזמים ועסקים בתחילת דרכם, ארגונים, חברות ועמותו המעוניינים למנף ולייעל את המנגנונים של העסק.

kolp4biz - ייעוץ עסקי להצלחה
כתובתנו: הבנים 14, הוד השרון
הטלפון שלי: 050-898-9651
roeikolp@gmail.com
www.kolp4biz.co.il
שעות פתיחה: 8:00-18:00

עוצב ונבנה ע"י יאלו עיצוב, בניית אתרים ושיווק דיגיטלי חריף